BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

jau

veidą po vilko kauke paslėpusi moteris savo juodą kadilaką paliko pelėsių tvaike skęstančiame garaže netoli miesto centro. tik šįvakar.
eidama tamsiais skersgatviais, į savo talpias vilnones kišenes ji krauna tirpstantį purviną sniegą ir įsivaizduoja, kad didieji pasaulio režisieriai nuo to pradeda kurti genialiais vėliau vadinamus kino trupinius. vilnius vis dar temsta anksti, pagalvoja ji ir užverčia galvą į kaukiančias kaštonų viršūnes.
atrodo taip savaime suprantama.
ji tingiai lips keturiais šimtais laiptelių, keletą kartų pasuks raktą duryse, nuspirs juodo aksomo blakstienas į kampą, ant medinių grindų išlies puslitrį melionų sulčių, išsimaudys imbiere su medumi, sugers vakaro žinias, įsisups į seną vilną ir iki pusiaunakčio vieną po kito plėšys mylimosios sputnik puslapius.
lesbietiška meilė kartais būna daug pranašesnė už tą kitą. gi moterys kitaip išjaučia. jos godžiau ryja emocijas, jos sugeria į save kiekvieną priešais sėdinčio žmogaus atokvėpį, sulaiko jį savyje, kažkur pilvo apačioje, paskui paleidžia į dangų ir jis atgimsta kitam gyvenimui jau visai kitoks. regis, daug stipresnis.
bet vis dėlto: kas būtų.
jei dviračio ratai imtų suktis atgal, rytinė penktadienio saulė šviestų ne taip šaltai, tos svetimų kvapų prisigėrusios paklodės staiga taptų sausos, plaukų sruogos neliptų prie akių nuo besaikio troškimo į save užsaugoti visus įmanomus vaizdus.
kas būtų, jei lėktuvai nekiltų, o debesys sugertų baimę ir nepasiryžimą. stipriai suimtų už pakaušio, pakratytų, delnu uždengtų burną, išsiurbtų iš jos kivių skonį, sulankstytų jį ir sudėtų į medinį lagaminą.
juk didžių pasaulio režisierių trupiniai nuo to geresniais netaptų?
tik gal po vilko kauke veidą paslėpusi moteris ryžtingai iškeltų rankas ir pasakytų: tai nereiškia, kad aš pasiduodu. raketos vis dar kyla. jei norėtumėt, parduočiau jums savo ramybės. ateikite rytoj prie kino teatro pasaka.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (13) | “jau”

 1.   Traleliushke rašo:

  Iejo irasas pro ausi ir kazkur viduj nutupe. Graziai parasyta, sirdingai. P.S. As kaip tik su dviem mergaite+mergaite dabar ir gyvenu, xe, tai patvirtinu - lezbietiska meile irgi buna grazu.:)

 2.   NaktiSkaiciuojuAvis rašo:

  och, tu. kaip laikais?
  p.s. tie mano širdingumai atvirkščiai - tupi kažkur, bet kai jau išleidžiu, tai nebegrįžta.

 3.   zaulia rašo:

  :* paukščio tu jausmeli, širdies plakime…

 4.   Traleliushke rašo:

  Gyvenu dziaugdamasi graziu ziemisko atviruko vaizdu pro langa, sekmingai didindama riebalo sluoksni ant siknos ir galvodama kad blyn jau gal ir darbo noretusi. :) O siaip viskas norma - kaip namie.

 5.   NaktiSkaiciuojuAvis rašo:

  didysis,o, miestas, kuriame tiek daug lyja.

 6.   Traleliushke rašo:

  o dabar tiek sninga ir durnos angliciankos nebegali nesioti numyletu basankiu, issisukineja kojas ir nusala blakstienas. :)

 7.   avis rašo:

  bet vis dar nuogom pamėlusiom kojom juk?

 8.   Traleliushke rašo:

  tai aisku, jos ir antarktidoj jauciu plikom kojom meskas gasdytu :)

 9.   Edvardas rašo:

  Haha, legendinės britės :) Traleliushke, dėl riebalo sluoksnio, tai girdėjau yra Heathrow sindromas. Tik nutupi Anglijoj ir pradeda svoris didėti.

 10.   avis rašo:

  Edvardai, tau kenkia turėti daug draugių moterų. rimtai.

 11.   Traleliushke rašo:

  Nu bet rimtai cia rodos storeji vien nuo to kad kvepuoji ju riebalu persotintais bezdalais :) Net valgant daug vaisiu ir darzoviu imi ir netiketai supranti kad dzinsai nebetokie patogus kaip seniau. Wtf, jie vaisius gal kokiais kiauliu riebalais tepa kad labiau blizgetu? ;))

 12.   du rašo:

  avele. gris jie ir ilgai pasakos kur buvo, ka mate ir guldys tau po koju susigerusias nuojautas kol pasimuistysi ir uzmigsi nes ju dabartis bus tavo praeitis jau tada.
  o seip tai tik pro sali.
  skanaus :)
  http://peaslovecarrots.blogspot.com/2010/01/reinventing-lamington-cake-lambington_15.html

 13.   avis rašo:

  omfg, jei galėčiau, susigrūsčiau visa tai į žandus ir lėtai žiaumočiau. iki kokio rytojaus vakaro. nes nuo darbo paromis ir nuo nemiego, ir nuo šizofreniškų sapnų, ir nuo kibirų viskio su kokakola man tuoj ims čiuožti stogas. rimtai.
  ir greičiau jau grįžtų. nes man labai sunku nusėdėti vietoje ir sulaukti. ohhhhh.

Rašyk komentarą