BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

4mm

gali būti, kad vakar aš supratau, jog socialiniai vaidmenys ir socialinės normos yra pats baisiausias dalykas, kuris tik galėjo mums nutikti. ir nors tai buvo kruvinasis pirmadienis, kuomet reikia sutvarkyti krūvą svarbių reikalų, nemenkai padirbėti, iki vėlyvo vakaro padainuoti ir įbaubti keletą alice in wonderland eilučių, visokios paikos mintys niekaip nesinešdino iš mano galvos lygiai iki tos akimirkos, kai panelė gražiausiais pasaulyje dantukais prieš vidurnaktį manęs paprašė susirasti daugiau užsiėmimų bei nustoti veikti ir kalbėti niekus.
- kodėl tau atrodo, kad vedybos reiškia didesnę moralinę netektį, nei faktas, kad kiekvieną vakarą jis glosto jos šlapius pečius?, - paklausiau aš savęs, spardydama krūvą purvino sniego. koneveikiau ją dar ilgai, paskiau trenkiau medinėmis namo durimis, užkliuvau už praviro rašomojo stalo stalčiaus rankenėlės, apsivyniojau bintu koją, išpyliau skalbimo miltelius, aplaisčiau sienas greipfrutų sultimis…
ir taip ramu patapo.
štai taip marija magdalena pasveiko nuo įpročio krauti į galvą svetimas problemas.
krūvą literatūros, žviegiančių mergų, visas miesto parodas, dulkėtus filmus ir koncertus iš po lovos, pieštuką ir sąsiuvinį naujoms dainoms, darbo, lėktuvo bilietų ir kavos, prašyčiau.
ir nemosikuokit tais netikrais nuometais man prieš akis.
aš gi vistiek niekuo nebetikiu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “4mm”

  1.   zaulia rašo:

    nu bučiuoju tave skardžiai į abu žandus, mieliausioji.

  2.   Traleliushke rašo:

    jei man zandu nebeliko, jamu kakta.

Rašyk komentarą